Może, nie stawia mnie to w szeregach ludzi bardzo wyluzowanych, którzy z niezwykłą lekkością podchodzą do spraw ważnych i ważniejszych, ale chciałem napisać Wam jak bardzo zależy mi na mojej pracy i jak jej jestem oddany.

Pracę mam bardzo ambitną i odczuwam w niej wielką potrzebę samo rozwoju, staram się być najlepszy we wszystkim co robię, ale praca to jest coś wyjątkowego dla mnie, więc poświęcam jej uważnie cały przeznaczony jej czas, wszystkie zadania staram się rozwiązywać szybko, konsekwentnie i bez kompromisów.

Staram się czasem poprawić sobie humor jakimś delikatnym żartem, ale z umiaem bo przecież w pracy obowiązują mnie pewne reguły, których żetelnie przestrzegam i sam staram się wdrażać w życie zawodowe moich kolegów z pracy jak i innych współpracowników…

Może moje całe przesłanie zawiewa nudą i jakkże powszechnym w naszych czasach terminem „pracoholizmu”, ale przecież to jest nasz chleb !

Zapraszam na jakże uczący fragment filmu, obrazujący charakter i sposób pracy najsumienniejszego i najbardziej w porządku pracownika roku …

[youtube=http://pl.youtube.com/watch?v=oTuGxFTff10]