od niedawna jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwym posiadaczem iPhone’a, piękno tkwi w prostocie, pewnie każdy kto wie oczym w ogóle mówię zapyta, jaka prostota przecież ten sprzęt jest jednym z najbardziej wypełnionych wodotryskami sprzętem tych czasów… Owszem ale mimo skomplikowanej technologii zastosowanej w tym urządzeniu, iPhone jest bardzo prosty w obsłudze i sprawia że korzystanie do niedawna utrudnione z jakiś tam przyczyn teraz staje się łatwe, przystępne i ciekawe ….

Fon ten przygotowany jest przede wszystkim dla państw mocno rozwiniętych pod względem dostępu do globalnej sieci, i czego byś nie cisnął zawsze w końcu będzie chciał połączyć się z Internetem …. Dlatego nie ryzykując kolosalnych rachunków, badając zachowania telefonu zainwestowałem w usługę blueconnect z Ery i jestem happy bo net mam za grosze i w kielni go noszę ….

Jeśli się zastanawiacie nad konkretną mp3’ką to też jest sprzęt dla Was… iPhone ma wbudowaną pamięć 8GB co wystarcz na dużo plików muzycznych, zdjęć czy filmów …

nie chce mi się pisać, to trzeba zobaczyć …

Ogólny rzut oka stacji CBS …

[youtube=http://pl.youtube.com/watch?v=YgW7or1TuFk]

Niektóre bajery …

[youtube=http://pl.youtube.com/watch?v=ALQwmQrM-Z8&feature=related]

moj Ajfon